Jdi na obsah Jdi na menu
 


verča

25. 11. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

blesk a modelka

(verča, 29. 4. 2008 18:10)

dneska jsem jim dala jídlo a pití pak jsme jelli do parku pak do lesa a na louku.to je všechno

blesk a modelka

(verča, 4. 3. 2008 17:37)

dneska jsme si daly rozcvičku a potom kolmáky a oxery

blesk a modelka

(verča, 12. 2. 2008 18:17)

dneska jsem jim dala jídlo a pití a osedlala jsem je jeli jsme přes park do lesa a na planinu. tam se najedli a já se zdřímla

modelka

(verča, 8. 2. 2008 12:03)

dneska jsem byla s modelkou v parku pak jsme jeli na štěpánku pak do lesa a na planinu kolem čistého rybníka. pak jsme jeli domů a pak jsem jí dala jídlo apití

modelka

(verča, 31. 1. 2008 14:03)

dneska jsem jí dala jídlo a pití došla jsem pro sedlo atd.jeli jsme kolem lesa do parku jenomže tam byla moc velká nuda tak jsem jela stejnou cestu jako s bleskem. ale kamarádku jsem potom už nepotkala.

blesk

(verča, 31. 1. 2008 14:00)

dneska jsem mu dala jídlo a pití šla jsem pro sedlo atd.Přišla jsem blesk už byl najedenej tak jsem ho připravila jeli jsme do parku a da lesa tam byl krásný vzduch chvilku jsme krokovali pak jsme jeli klusem a na konec jsme běželi vznosným cvalem.dojeli jsme až na nějakou planinu. tam jsem mu všechno kromě ohlávky sundala a sedla jsem si do trávi. Blesk se mezitím hodně najedl si myslim. pak jsem došli k k silnici šli jsme podél silnice až k parku tam jsem potklaa kamarádku taky s koněm tak jsem se jí zeptala jsetli by se semnou najela projet ona řekla že by jela moc ráda tak jsme jeli k tomu krásnýmu voňavýmu lesu tak jsem krokovali jako já sama s bleskem kamarádka našla jinou cestu tak jsme jí skusili ale byla moc kamenitá tak jsme jeli zpátky do lesa když jsme z něj vyšli rozloučili jsme se a každá jela domů.

koniccci

(verač, 29. 1. 2008 17:38)

dnesk ajsem jim dala jídlo a pití pak jsem jela k babičce

magic

(verča, 27. 1. 2008 17:57)

dnaska jsme jeli lesem lidi po nás divně koukali jestli dobře vidí.pak jsme jeli dál kde nebyli lidi tam si Magic nabrousil roh.

čusík veru

(sablik, 27. 1. 2008 14:46)

nemužu se dočkat do školy,až se na tuhle stránku.

blesk

(verča, 27. 1. 2008 11:39)

dneska jsem s bleskem byla na skocích pak jsme jeli do parku a do stáje pak jsem mu dala jídlo a puití a dala ho do výběhu.

modelka

(verča, 27. 1. 2008 11:38)

dneska jsem s modelkou jela do parku pak jsem jí dala jídlo a pití a daala jí do výběhu

skokan

(Sába, 25. 1. 2008 15:07)

čus

koničci

(verča, 25. 1. 2008 13:18)

dnesk a jsem jim dala jídlo a pití pak jsem jim dala ohlávku a pustila je do výběhu mazitím jsem jim vyčistila box.pak jsem pro ně došla a dala jim mrkev + pití.

blesk a modelka

(verča, 24. 1. 2008 14:06)

dneska jsem jim dala jídlo a pití a šla jsem na snídani potom jsem přišla už to měli snědený tak jsem jim dal sedlo a uzdu atd jeli jsme přes park do les a přes les jsme jeli k poli balízko toho pole je volné místo na blbnutí tak jsem si sedla a nechala bleska a modelku ať blbnou když jsem pomalu usínala nasedla jsem na modelku a jeli jsme ke stáji tam jsme ještě s bleskem j dali křížky kolmáky a oxery s modelkou jsme šli do kruhu. pak jsem je odstrojila a dala jim jídlo a pití. uklidila jsem sedla uzdy atd. kam to patří a šla jsem si lehnout.

Koníčci

(Verča, 22. 1. 2008 18:13)

Odpoledne jsem jim dala ohlávku a pustila je do výběhu.Mezitím jsem jim vyčistila boxi. Uklidila jsem sedla atd. co jsem využila dopoledne. Došla jsem pro Bleska a pro Modelku. dala jsem jim pití a mrkev

Blesk a Modelka

(Verča, 22. 1. 2008 18:11)

Dneska jsem jim dala jídlo a pití.Pak jsem šla jsem se taky nasnídat.Když jsem přišla Modelka ještě jedla tak jsem šla připravit věci jako je sedlo uzdečka kamaše deka atd.Potom jsem přišla a připravila Bleska na jízdu. Modelce jsem dala to samé.Potom jsme jeli k mojí kamarádce ta nemá koně tak jsem jí přivedla Modelku ona by však koně moc chtěla.Společně jsme jeli přes park do lesa tam jsme si odpočinuli a jeli k poli. tam kon blbli a my jsme hráli karty když už nás to přestalo bavit asi tak po půl hodině jeli jsme do parku tam se koně napásli.Kamarádku jsem dovezla domů a jela do mé stáje velkou oklikou ale jela jsem na Modelce.Ve stáji jsem nejprve odstrojila Modelku a pak Bleska. Modelku jsem umyla a dala jí do boxu . To samé jsem udělala s Bleskem.

Blesk a Modelka

(Verča, 21. 1. 2008 19:58)

Dnes jsem dala Bleskovi a Modelce jídlo a pití.Šla jsem se najíst.Když jsem přišla Měli to oba dva snědený tak jsem Modelce dala ohlávku a pustila jí do výběhu.Bleskovi jsem dala taky ohlávku ale i vodítko a šli jsme se projít po parku byla to s Bleskem sranda.Vrátily jsme se a Modelku jsem dala do boxu než jsem Bleska umyla pak jsem mu dala znovu ohlávku a pustila ho do výběhu.Modelce jsem ohlávku nechala a vodítko jsem jenom připla.S Modelkou jsme šli kolem jiné stáje kde bydlela moje kamarádka ta má taky koně.Zazvonila jsem a ona vyběhla ven ustrojená na koně došli jsem ke stáji ona pak došla pro koně . Spolu s koněma jsme šli do parku.Bylo už hodně hodin kolem 7hodiny tak mně kamarádka doprovodila ke stáji a řekli si ,,ahoj´´Blesk už byl v boxu dala ho tam moje máma tak jsem Modelku odstrojila a umyla a dala jí do boxu. Nakonec když jsem všechno uklidila řekla jsem jim,,Dobrou noc´´

MOdelka aBLesk

(VErča, 19. 1. 2008 12:46)

Dneska jsem modelce a bleskovi dala jídlo a pití. Došla jsem pro sedlo kamaše uzdu dečku pro modelku. Když jsem přišla modelka ještě jedla tak jsem dala bleskovi ohlávku ,protože už dojedl a pustila ho do výběhu. Pak jsem připravila modelku na jízdu a došla pro bleska.Jela jsem s modelkou kolem parku pak jsme jeli po cestě do lesa a pak jsme to vzali přes Štěpánku až do stáje tam už na mě čekal blesk tak jsem modelku vyčistila a osedlala bleska.S bleskem jsem jela na křížky a oxery a pak jsme to vzali přes Štěpánku až do stáje. Bleska jsem otstrojila a vyčistila. a dala jim ohlávku a pustila je do výběhu a vyčistila jim box a pak jsem je dala je do boxu.

dnešek

(VERČA, 18. 1. 2008 14:17)

dneska jsem modelce a bleskovi dala jídlo a pití a šla se ustrojit když jsem přišla modelka ještě jedla ale blesk byl najedenej tak jsem ho osedlala. pak jsem to samé udělala s modelkou a jeli jsme se projet na samotku vraceli jsme se kolem 12 hodiny pak jsem jim dala jídlo a pití a dala je do výběhu

žužu

(okoun, 11. 1. 2008 19:04)

postaráš se mi v sobotu a v neděli o žužu
ptra